شرکت آبرسان تهران به عنوان مرکز خدمات دستگاه های تصفیه آب در غرب تهران و استان تهران خدمات زیر را به شما مشتریان محترم ارائه می نماید :

1-فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

2-تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

3-سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

4-جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 

جهت برخورداری از خدمات دستگاه های تصفیه آب با شماره های 77999423 - 77999407 و 09120296614 حتی روزهای تعطیل تماس بگیرید

 

 

 

serviskartasfieab

 

 

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

 

شرکت آبرسان تهران به عنوان بزرگترین فروشنده دستگاه تصفیه آب غرب تهران تمامی دستگاه های تصفیه آب خود را از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در ایران تهیه و در اختیار شما همشهریان عزیز قرار می دهد که می توان به مارک های Fluxtek - Easywell - Puricom و C.C.K اشاره کرد . جهت خرید تنها کافیست به قسمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا با کارشناسان ما جهت راهنمایی برای خرید دستگاه تصفیه آب تماس بگیرید .

 

 

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

 

شرکت آبرسان تهران خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب به مشتریان محترم می داند و این نکته را خاطر نشان می شود که زمان تعویض فیلترهای دوره ای دستگاه تصفیه آب را به مشتریان از طریق پیامک و یا تماس تلفنی اعلام می دارد تا علاوه بر سالم ماندن دستگاه تصفیه آب ، کیفیت آب دستگاه تصفیه آب نیز ثابت بماند . سرویس کاران شرکت نیز در اسرع وقت در محل نصب دستگاه تصفیه حضور یافته و اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب می نمایند .

 

prefilterro

 

 

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

 

تمامی دستگاه های تصفیه آب بر اثر کارکرد مداوم به مرور زمان فرسوده می شوند و نیاز به تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارند . شرکت آبرسان تهران اعلام میدارد که مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت و اعلام خرابی دستگاه تصفیه آب خود ، اقدام به سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود نمایند حتی مشتریان دیگر شرکتهای دیگر نیز می توانند از این خدمات بی نظیر بهره مند شوند . تمامی قطعات ارائه شده اصل و با کیفیت بوده و کلیه خدمات با فاکتور شرکتی و مهر شرکت انجام می شود .

 

 

جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب خانگی

 

برخی از مشتریان نیاز به تغییر محل سکونت خود دارند و می خواهند دستگاه تصفیه آب خود را به محل جدید منتقل کنند . فقط با یک تماس تلفنی می توانند دستگاه را از محل سکونت قبلی خود باز کرده و به محل جدید منتقل و مجدداَ نصب نمایند . انجام کلیه امور در اسرع وقت و با قیمتی پایین تر از دیگر شرکت ها صورت می پذیرد .

 

 

شرکت آبرسان تهران با سالها فعالیت در زمینه فروش و خدمات دستگاه های تصفیه آب و قطعات مربوطه ، این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که در جهت رضایت مشتری تمامی دستگاه ها و قطعات ارائه شده به مشتریان محترم اصل و با کیفیت بوده و همچنین از نظر قیمت قطعات و خدمات عرضه شده هیچ شرکتی توانایی رقابت با ما را ندارد .

 

 

 

جهت برخورداری از خدمات دستگاه های تصفیه آب با شماره های 77999423 - 77999407 و 09120296614 حتی روزهای تعطیل تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...