دستگاه تصفیه آب ایزی ول

تاکنون انواع مختلف دستگاه تصفیه آب در دنیا با نام های تجاری مختلف ساخته می شوند که هر کدام خصوصیات منحصر به فردی دارند و هر کدام سعی می کنند تا با در نظر گرفتن سلایق مشتری ، این بازار نو را در اختیار خود بگیرند . در این بین ، شرکت های تایوانی تمام تلاش خود را برای ماندن در این کسب و کار پر رونق بکار گرفته اند . در کشور تایوان که هم اکنون بزرگترین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب در دنیا می باشد برند های گوناگونی پا به عرصه فعالیت گذاشته و توانسته اند دستگاه های تصفیه آب و قطعات مربوطه با کیفیتی تولید کنند و نبض بازار را به دست بگیرند .

شرکت ایزی ول ( EASYWELL ) یکی از پر افتخارترین برندهای تایوانی می باشد که با حدود 30 سال فعالیت در این زمینه معروفیت زیادی برای خود کسب کرده و مشتریان بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

دستگاه تصفیه آب ایزی ول هم اکنون از برندهای معتبر و با کیفیت این صنعت در ایران محسوب می شود . شرکت ایزی ول با تولید مدلهای متنوع سعی خود را بکار گرفته تا بتواند رضایت تمامی مشتریان مشکل پسند را بدست بیاورد . در زیر به معرفی نمونه ای از مدل های موجود از این برند در بازار ایران می پردازیم

 

 

 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE-02

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE-02 یکی از مدل های پنج فیلتر زیر سینکی می باشد که مجهز به فیلتر RO یا همان فیلتر ممبران می باشد . این دستگاه دارای سه فیلتر پیش تصفیه این لاین ( inline ) می باشد که در جلوی دستگاه قرار دارد و می تواند ذرات درشت معلق در آب مانند گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ لوله ، کلر ، نیترات و مواد آلی و سمی درون آب را حذف کند . در بالای این دستگاه یک فیلتر RO وجود دارد که این فیلتر بخاطر داشتن منافذ بسیار ریزی که دارد می تواند تا 85 درصد املاح و مواد زائد درون آب و حتی ویروس و باکتری را حذف کند . در کنار فیلتر RO یک عدد فیلتر کربنی به نام پُست کربن قرار دارد که می تواند طعم ، مزه و بوی نامطبوع آب را از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE-02 دارای یک مخزن ذخیره آب 19 لیتری آنتی باکتریال می باشد و برای مواقعی که آب قطع می شود ، می تواند ذخیره خوبی برای آب مصرفی باشد .

این دستگاه مجهز به پمپ آب جهت تولید فشار بالا برای آب ورودی به دستگاه ، ترانس 24 ولت ، شیر برقی و سوییچ های فشار بالا و پایین جهت کارکرد اتوماتیک دستتگاه می باشد .

 

easywellrosystem 

 


 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ROC-189

دستگاه تصفیه آب ایز ول مدل ROC-189 یکی از زیبا ترین و شکیل ترین مدل های دستگاه تصفیه آب کم جا می باشد . این مدل با داشتن ابعاد بسیار کوچک و کم حجم برای مکان ها و آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب می باشد . در طراحی این مدل سعی فراوانی شده تا با کم کردن ابعاد دستگاه تصفیه آب ، مشکل اشخاصی که فضای کافی در محل زندگی خود را ندارد برطرف شود . این مدل از دستگاه تصفیه آب بدلیل ظاهر زیبا و شکیلی که دارد را می توان بر خلاف دستگاه های زیر سینکی ، بر روی کابینت نیز قرار داد و از آن استفاده نمود .

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ROC-189 دارای سه فیلتر پیش تصفیه این لاین می باشد که مانند دستگاه های دیگر قادر به حذف ذرات درشت معلق در آب مانند گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ لوله ، کلر ، نیترات ، نیتریت و مواد آلی و سمی درون آب می باشد . یک فیلتر RO نیز در این مدل از دستگاه گنجانده شده تا بتواند آب را به خوبی و کیفیت بالا تصفیه کند . در این دستگاه نیز یک فیلتر پُست کربن جهت حذف طعم و بوی آب قرار دارد .

در دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ROC-189  یک فیلتر مینرال و یا قلیایی نیز تعبیه شده و برای مواقعی که املاح آب در اثر تصفیه با دقت بالا ، بسیار پایین می آید به آب مقداری املاح معدنی اضافه می کند تا بدن دچار کمبود مواد آلی و معدنی نشود .

مخزن این مدل از دستگاه ایزی ول بسیار کوچک است بطوریکه درون این دستگاه که ابعادی همانند کیس کامپیوتر دارد قرار گرفته است و حجم آن در حدود 3 لیتر می باشد .

این دستگاه مانند دستگاه های دیگر دارای پمپ آب ، ترانس 24 ولت ، شیر برقی و سوییچ های فشار بالا و پایین می باشد که همگی در این دستگاه با ابعاد کم قرار گرفته اند .

 

 

 easywellrosystem2

 

 


 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ROF-700

این مدل از دستگاه تصفیه آب ایزی ول مانند دستگاه بالا دارای ابعاد و حجم کم می باشد و برای مکان هایی که از نظر فضا دچار کمبود و مشکل هستند مناسب می باشد اما با این تفاوت که این دستگاه تمامی فیلترهای دستگاه بالا بغیر از فیلتر ممبران را دارد . این دستگاه از نوع دستگاه های اولترا فیلتر می باشد که بجای داشتن فیلتر RO یک اولترا فیلتر دارد. تفاوت این فیلترها در اندازه منافذ این فیلترها می باشد . فیلتر RO  با داشتن منافذ ریز در حدود 0.0001 میکرون کامل ترین و بهترین نوع فیلتر تصفیه آب می باشد و می تواند تا 85 درصد مواد زائد درون آب را حذف کند اما منافذ اولترا فیلتر بزرگ تر است و فقط می تواند تا 40 درصد مواد زائد درون آب را بگیرد.

این مدل از دستگاه تصفیه آب ایزی ول ترکیبی از دستگاه های کم حجم و زیر سینکی است بمحوی که خود دستگاه کم حجم است و می توان آنرا بر روی کابینت قرار داد اما یک مخزن 19 لیتری هم دارد که آن را باید در درون کابینت قرار داد و با شیلنگ آن را به دستگاه وصل نمود .

فیلترهای این دستگاه از نوع این لاین می باشد که همگی در درون یک جعبه شیک و زیبا قرار گرفته است .

این مدل از دستگاه تصفیه آب بدلیل نداشتن فیلتر RO دیگر نیازی به پمپ آب ، ترانس 24 ولت ، شیر برقی و سوییچ های فشار بالا و پایین ندارند و توسط فشار آب شهری کار می کنند .

این دستگاه بدلیل دقت پایین در تصفیه آب فقط برای مکان هایی که کیفیت آب در حد مطلوب است ، مناسب می باشند و برای تهران و یا استان های دیگر ایران کاربردی ندارند .

 

easywellrosystem1

 

 

شرکت آبرسان تهران با ده سال فعالیت در زمینه واردات و فروش دستگاه های تصفیه آب آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش دستگاه های تصفیه آب می باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...