بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی کدام است؟

دستگاه تصفیه آب چه تعداد و چه نوع فیلتری باید داشته باشد؟

این سوالی است که همه مشتریان محترم قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از خود می پرسند. ما می خواهیم به تمام این سوالات شما پاسخ بدهیم و شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید با اطمینان خاطر ، برند و مدل دستگاه تصفیه آب خود را خریداری کنید و شما را از این سوال که "آیا دستگاهی که خریده ام خوب و با کیفیت است یا نه" رها کنیم.

بیایید از ابتدای اختراع دستگاه تصفیه آب شروع کنیم و سپس به انتخاب برند و تعداد فیلترهای دستگاه بپردازیم. اساساً ساخت دستگاه های تصفیه آب در سال 1960 میلادی در آمریکا با اختراع فیلتر اسمز معکوس شروع شد. در ابتدا از این نوآوری جهت تصفیه آب دریا برای تامین آب ناوهای جنگی آمریکا و تامین آب آشامیدنی در سفینه های فضایی توسط ناسا مورد استفاده قرار گرفت و بعذ از چندین سال با تجاری سازی فیلترهای تصفیه کننده آب این دستگاه ها ابتدا در کارخانجات و صنایع مورد استفاده قرار گرفت و پس از اندک مدتی بدلیل کمبود آب در مناطق مختلفی از کره زمین به صورت کوچکتر و خانگی نیز ساخته شد. این صنعت در اوایل دهه 90 میلادی به دلیل هزینه کمتر تولید در کشورهای شرق آسیا نظیر چین ، هند و تایوان مورد استقبال قرار گرفت تا حدی که هم اکنون چین و تایوان بزرگترین تولید کننده این محصولات در دنیا می باشند . هر دو کشور از نظر کیفیت ساخت با یکدیگر در رقابت شدیدی هستند اما متاسفانه کشور چین به دلیل عدم پایبندی به هر نوع استاندارد ، بنابر تقاضای سفارش دهنده هر نوع دستگاه با هر کیفیتی را تولید می کند که این امر موجب نارضایتی مصرف کننده شده است .

 

هم اکنون دستگاه های تصفیه آب تولید شده در کشور تایوان جزء باکیفیت ترین دستگاه های تولید شده در دنیا می باشد که مهمترین این برندها در بازار ایران عبارتند از

Fluxtek – Puricom – Easywell – Soft water – Cck -Comtech

قطعات پلاستیکی تمام این برندها از بهترین مواد پلاستیکی مرغوب و فود گِرِید تهیه می شوند و تمامی استانداردهای NSF ، water quality و FDA را دارند.که می توان به راحتی با وارد کردن نام برند در هر یک از این سایت ها ، تمامی استانداردهای کسب شده را مشاهده نمود .در آخر این متن ، لینک سایت ها گذاشته شده است.

حال که با نام بهترین برندهای موجود در بازار ایران آشنا شدید ، اکنون به این موضوع می پردازیم که دستگاه تصفیه آبی را که انتخاب می کنید چه تعداد فیلتر داشته باشد تا بهترین عملکرد را در اختیار شما قرار دهد . تمامی دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه آب در دنیا می باشد دارای سه فیلتر پیش تصفیه در پایین دستگاه ، یک فیلتر اسمز معکوس یا ممبران در بالای دستگاه و یک فیلتر پُست کربن در کنار فیلتر ممبران می باشد که پایه و اساس دستگاه تصفیه آب می باشد . آب تصفیه شده عبوری از این فیلترها بدلیل کاهش املاح و مواد معدنی برای بدن مناسب نیست و برای جبران آن بایستی از یک فیلتر مینرال یا مواد معدنی و یا فیلتر قلیایی به عنوان فیلتر ششم در دستگاه تصفیه آب کمک گرفت. فیلترهای کمکی دیگری نیز وجود دارند که استفاده از آنها در آب شهری کاربردی ندارد مانند لامپ uv و یا فیلتر نانو سیلور یا آنتی باکتریال که همگی خاصیت میکروب کشی و ضد عفونی دارند اما برای آب چاه و یا آب چشمه ها ضرورت دارد. حال با کاربرد فیلترها در دستگاه تصفیه آب آشنا شدید. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم تا از دستگاه های شش فیلتر که در بالا گفته شد استفاده کنید چرا که این فیلترها مواد معدنی موجود در آب را طی مراحل تصفیه کاهش پیدا می کنند را دوباره به آب تصفیه باز می گردانند و طعم و مزه آب را بهبود می بخشند .

اساس کار شرکت آبرسان تهران از همان ابتدای شروع به کار خود در هشت سال گذشته همیشه بر این بوده تا با فروش برندهای معتبر جایگاه مناسبی در بین اقشار مختلف مردم را کسب نماید بطوریکه از بهترین مشتریان ما می توان به آزمایشگاه شیمی دانشگاه های صنعتی شریف آزمایشگاه شیمی آلی دانشگاه علم و صنعت آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران دانشکده دندان پزشکی دانشگاه تهران شرکت توسعه صنایه و معادن ایران شرکت آزاد راه تهران شمال بیمارستان پارس بیمارستان شهید شوریده انستیو پاستور و شرکت های بسیار دیگر اشاره کرد که این مشتریان گواهی کیفیت محصولات ارائه شده به مشتریان می باشد .

شما مشتریان محترم می توانید با تماس با شرکت آبرسان تهران در مورد دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود از ما راهنمایی بخواهید .

 

لینک سایت NSF

  https://www.nsf.org/certified-products-systems

لینک سایتWater Quality

/https://www.wqa.org/find-products#

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...