cckmain

 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی C.C.K  یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران به شمار می رود . برند دستگاه تصفیه آب C.C.K  یک برند تایوانی می باشد که در طی سال های متوالی توانسته رضایت خریداران را از نظر کیفیت قطعات و ظاهر به خود جلب نماید . هم اکنون این دستگاه در سه کشور تایوان ، چین و ایران می باشد که قیمت هر دستگاه با توجه به نوع قطعات ، کشور سازنده و قیمت دلار در ایران کمی متفاوت است که در پایین صفحه به طور کامل به آن می پردازیم .

 

 

هم اکنون به طور خلاصه به معرفی برند دستگاه تصفیه آب سی سی کا می پردازیم:

دستگاه تصفیه آب C.C.K دارای قطعات با کیفیت برقی و پلاستیکی می باشد . این دستگاه دارای یک پمپ آب قوی برای تولید فشار جهت عبور آب از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اصلی دستگاه می باشد که در حدود 125 Psi می باشد و کاملا بی صدا و بدون لرزش می باشد . قطعات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب C.C.K از مواد اولیه نو و از نوع ABS 600 می باشد که دارای استحکام زیاد می باشد . مخزن این دستگاه در دو مدل TankPac و یا TankMax می باشد که هر دو این مخازن 19 لیتری می باشد و می تواند تا 12 لیتر آب تصفیه شده را در خود ذخیره کند . جنس این مخازن از نوع پلی اتیلن می باشد .

شاسی دستگاه تصفیه آب C.C.K در دو نوع فلزی و پلاستیکی می باشد که هر دو نوع آنها دارای استحکام زیادی هستند ولی ابعاد شاسی پلاستیکی کمی بزرگ تر است .

این دستگاه دارای دو سوییچ High و Low پرشر می باشد که باعث می شود تا دستگاه بصورت اتوماتیک کار کند و نیازی به روشن و خاموش کردن دستی دستگاه نباشد.

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب CCK

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا، وارداتی ساخت تایوان هم اکنون با توجه به وضعیت قیمت دلار در ایران و سختی شرایط واردات ، در حدود 3/000/000 الی 3/500/000 تومان می باشد .

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا، وارداتی ساخت چین با توجه به پایین تر بودن کیفیت قطعات نسبت به قطعات ساخت تایوان ، در حدود 2/300/000 الی 2/500/000 تومان می باشد

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا ، مونتاژ ایران با قطعات تایوان قیمتی در حدود 2/000/000 تومان و با قطعات چینی ، در حدود 1/750/000 الی 1/900/000تومان می باشد .

 

 

قیمت های اعلام شده در بالا مربوط به نیمه اول تیرماه 1399 می باشد .

 

 

لازم به ذکر است این قیمت ها بستگی به قیمت روز ارز دارد و جهت اطلاع از قیمت دستگاه های تصفیه آب با ما تماس بگیرید .

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...