.

18 ماه گارانتی

نصب رایگان

 

 

 

 

 

مجهز به لامپ UV و فیلترمواد معدنی (مینرال) این دستـگاه از مدل های 7 مرحله (7 فیلتر ) پایه دار اسـمز معکوس خانگی است که علاوه بر فیلتر مینرال ، مجهز به یک لامپ UV جهت از بین بردن میکروب ، انگل و باکتری آب تصفیه شده و تولید آب عاری از میکروب می باشداین دستگاه مجهز به پمپ تولید فشار است که عملکرد سیستم را بهتر کرده و برای محل هایی که فشار آب کم بوده و توانایی عبور از فیلتر ممبران را ندارد مناسب می باشد. این دستگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه RO توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 80 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند .همچنین بخاطر داشتن مخزن 12 لیتری امکان ذخیره آب وجود دارد . آب تولید شده در این دستگاه به دلیل نداشتن کلر ، نیترات ،میکروب و سایر املاح مضر آب برای آشپزی ، تهیه غذا برای کودکان، آکواریوم ، گیاهان و همچنین افرادی که دچار ناراحتی دستگاه گوارش هستند ، بسیار مناسب می باشد . وظیفه فیلتر مینرال غنی سازی آب با مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم می باشد به هنگام مصرف نوشابه های گاز دار یا غذاهای چرب و سرخ کردنی ، حالت اسیدی در بدن ایجاد می شود ، کبد برای دفع حالت اسیدی از کلسیم داخل استخوان استفاده می کند ، مصرف آب غنی شده با مواد معدنی به کبد در دفع حالت اسیدی کمک کرده و باعث حفظ کلسیم داخل استخوان می شود . لامپ UV یا اشعه ماوراء بنفش قادر است میکروب ، باکتری ،قارچ و انگلی که بدلیل کوچکی از فیلتر ممبران عبور می کند را در آخرین مرحله از آب تصفیه شده حذف نماید. این لامپ ساخت شرکت PHILIPS کشور لهستان می باشد که در نوع خود بهترین و قویترین مدل لامپ UV با قدرت 11 وات می باشد ،این لامپ با تکنولوژی آمریکا و توسط این شرکت برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته شده و استفاده از آن هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد .

 

 

 

ALAMAT11

دارای لامپ UV جهت ضد عفونی و از بین بردن میکروب
دارای فیلترمواد معدنی برای تولید آب غنی شده با مواد معدنی
جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار.
دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی.
دارای پمپ تولید فشار برای مناطقی باآب کم فشار.
دارای شیر برقی جهت جلوگیری از جاری بودن مداوم پساب در زمان خاموش بودن دستگاه. ( کاهش 60% مصرف آب )
دارای شیر تنظیم TDS جهت تنظیم دقت تصفیه دستگاه (جهت اطلاع از TDS آب به قسمت مطالب مرتبط مراجعه شود)
دارای پایه نگهدارنده دستگاه که باعث استحکام دستگاه شده و نیازی به نصب به دیوار ندارد .
دارای عقربه فشارسنج جهت اطمینان از مناسب بودن فشار آب ورودی فیلتر ممبران.
دارای شیر مصرف استیل با آبکاری کرم و ظاهری شیک و زیبا
تصفیه آب تا 180 لیتر آب در شبانه روز
مخزن 12 لیتری برای ذخیره آب
قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

 


ALAMAT22
میزان تولید : 200 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز
ظرفیت مخزن : 12 لیتر
فشار پمپ : 80 الی 125 psi
شیر مصرف :تمام استیل و کرم فانتزی اهرمی
دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون
درصد حذف ناخالصی ها: 80 تا 90 درصد
ولتاژ برق ورودی دستگاه : 220 ولت
ولتاژ برق پمپ : 24ولت
ولتاژ برق لامپ UV: 24ولت
ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
ابعاد مخزن ذخیره : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد
حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد
دارای گیج فشار سنج روغنی
دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب
دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
تعداد فیلتر : 7 عدد
قطر شلنگ ها: " 1.4
قابلیت اتصال به یخچال
دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا
ساخت کشور تایوان

 

 


ALAMAT33
فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .
فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر ممبران : ( Membran ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض 18 الی 24ماه یکبار.
فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.
فیلتر مواد معدنی : (Mineral ) این فیلتر با اضافه کردن مقداری مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم به آب ، آن را غنی می کند و مواد معدنی که طی فرایند تصفیه از بین می رود را دوباره به آب اضافه می کند. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.
لامپ UV (اشعه ماوراء بنفش) :این فیلتر با داشتن اشعه ماوراء بنفش با قدرت 11 وات که توسط شرکت PHILIPS که جهت دستگاه های تصفیه آب طراحی شده انواع میکروب و باکتری را از بین می برد. عمر این لامپ 10.000 ساعت بوده و در حدود 4 الی 5 سال عمر مفید دارد .در هر بار تعویض فیلتر نیازی به تعویض آن نیست .زمان تعویض فیلترها از طریق سامانه SMS یا تماس تلفنی توسط واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده خواهد شد.

facebook

 

 

 

مطالب مرتبط :
سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب
نمای کلی مراحل تصفیه آب
خدمات پس از فروش